Relaxpark Pec pod Sněžkou

Krkonoše

Relaxpark Pec pod Sněžkou je nově vystavěné sportovně relaxační centrum. Nachází se pod vrcholem nejvyšší hory ČR Sněžky a při návštěvě Pece pod Sněžkou ho nemůžete přehlédnout.

Relax park je vybaven atrakcemi pro rodiny s dětmi i aktivní sportovce. Jeho provoz je celoroční a večerní jízdy na horské bobové dráze jsou velkým lákadlem pro návštěvníky parku. Děti zde nezlobí a rodiče relaxují.

Aktivity:

Bobová dráha – 1. Krkonošská horská bobová dráha. Horská bobová dráha v Peci pod Sněžkou je výjimečná svou atypickou tratí vystavěnou po úbočí strmého svahu nabízející množství zatáček a speciálních okruhů vedoucích v některých místech až 8 m nad zemí s 90 metrovým převýšením o celkové délce sjezdu 700 metrů. Dvoumístné vozíky/boby mohou dosáhnout rychlosti až 40 km/h. Dráha je zkonstruovaná pro celoroční provoz. Děti do 8 let musí jezdit s doprovodem osoby starší 12 let.

Lemurie: Areál pro malé i velké děti plný prolézaček, dlouhých adrenalinových skluzavek, velikých trampolín a nafukovacím hradem je nejoblíbenějším místem dětí v Peci pod Sněžkou. Osmimístné trampolíny uspokojí jak děti tak dospívající mládež nebo dospělé do váhy 70 kg. Další atrakcí areálu jsou 4 nerezové skluzavky každá o délce cca 55 metrů. Dolů se jezdí na speciálních klouzácích, takže nehrozí žádné poškození oblečení. Jízda nad zemí, v trubce nebo pod zemí vždy končí bezpečně u výjezdu ze skluzavek. Do skluzavky "Peklo" je třeba trochu odvahy – 12 metrů volného pádu lépe zvládnou děti. A co vy dospěláci? Otevírací doba

Aktuální provozní doba se mění v závislosti na ročním období a je uvedena v kalendáři Relaxparku na webových stránkách www.relaxpark.cz

Relaxpark Pec pod Sněžkou
Relaxpark Pec pod Sněžkou, autor: SIVIA CZ s.r.o.
Relaxpark Pec pod Sněžkou, autor: SIVIA CZ s.r.o.
Relaxpark Pec pod Sněžkou
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load