Pension Jana, Mříčná

Krkonoše

Pension Jana nabízí ubytování v obci Mříčná, na pomezí turistických regionů Český ráj a Krkonoše. Svojí jedinečnou polohou na klidném místě doslova vybízí k návštěvě Českého ráje a Krkonoš, a navíc možnost využití vyhřívaného bazénu nebo sauny. Pro děti je v penzionu Jana připraveno krásné dětské hřiště.

Pension Jana – ubytování:

Pension Jana nabízí kvalitní ubytování v apartmánech a ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím a TV, s polopenzí a dalšími službami. Rodinný pension leží v klidném, romantickém prostředí venkova. 

Apartmán Blue: pro 2 až 6 ubytovaných osob – obývací pokoj, ložnice (2+2 lůžka), možná úprava na 2 ložnice (4+2 lůžka). Vybavení: koupelna, sprcha, WC, TV/SAT, lednice. Plocha 39 m2.

Apartmán Yellow: pro 2 až 5 ubytovaných osob – obývací pokoj, dvouložnicové apartmá (2+2 lůžka nebo 3+2 lůžka) s oddělenými ložnicemi. Vybavení: koupelna, sprcha, WC, TV/SAT, minibar. Plocha 34 m2.

Pokoj č. 3: pro 2 až 3 osoby – ložnice, sprcha, WC, TV. 

Pokoj č. 4: pro 2 osoby – ložnice, sprcha, WC, TV.

Pokoj č. 5: pro 3 až 4 osoby – ložnice, sprcha, WC, TV.

Úschovna kol nebo lyží. 

Pension Jana – stravování:

Ubytování je se snídaní (bohaté švédské stoly včetně teplých a studených nápojů) nebo s polopenzí – snídaně + večeře (menu o třech chodech, v sobotu grillpárty).

Restaurace a koktejl bar. 

Domácí česká kuchyně v restauraci s návazností na letní terasu vybavenou teakovým zahradním nábytkem a dalším barem, kde se připravují míchané nápoje. Za dlouhých večerů se zde topí v zahradním krbu a rádi vás zde uvítají každou sobotu na grillpárty s koktejlem, která je součástí programu polopenze. Každý zdejší host má u domu rezervované parkovací stání. Pro kvalitu ubytování je pro vás zajištěn pravidelný úklidový servis pokojů po–pá v ceně pobytu.

Pension Jana je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, páry či soukromé akce. Vychovaný psík ve vaší společnosti je též zdejším hostem.

Pension Jana – aktivity:

Sauna a masáže: V pensionu je možno využít novou saunu s ochlazovacím bazénem včetně masáží a relaxační místností.

Krytý vyhřívaný bazén s protiproudem, u bazénu venkovní bar, kde se připravují míchané nápoje. 

Pro nejmenší hosty je na zahradě za pensionem připraveno dětské hřiště s prolézačkou se skluzavkou a houpačkami. Hřiště je zvukově odděleno od zbytku pensionu. 

Máte-li rádi koně, v nabídce je možnost navštívit asi 1 km vzdálený ranč s chovem koní. Po dohodě vyjížďky na koni pro začátečníky i pokročilé. Možnost zajištění projížďky kočárem s odjezdem přímo od pensionu.

Okolí pensionu Jana nabízí množství sportovního a rekreačního vyžití. V letní sezóně lze využít řadu značených turistických cest a cyklotras a mimo jiné navštívit množství hradů, zámků a památek Českého ráje, Krkonoš a Podkrkonoší či Zoo Safari ve Dvoře Králové. Pro ty méně aktivní možnost relaxace jen tak u bazénu a na letní terase či procházky v lese za domem.


Pension Jana - bazén, autor: Miroslav Šafář
Pension Jana - sauna, autor: Miroslav Šafář
Pension Jana - sauna, autor: Miroslav Šafář
Pension Jana - sauna, autor: Miroslav Šafář
Pension Jana, autor: Miroslav Šafář
Pension Jana, autor: Pension Jana
Pension Jana, autor: Pension Jana
Pension Jana, autor: Pension Jana
Pension Jana, autor: Pension Jana
Pension Jana, autor: Pension Jana
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load