Má to smysl!

Pozvánka
Místo konání:Zoologická zahrada Liberec, Lidové sady 1 / 425, Liberec 1, 460 01
Datum konání:28.5.2022
11.6.2022
25.6.2022
Charakter akce:Místní
Doporučeno pro:Dovolenou s dětmi, Pohodovou dovolenou
Typ akce:Jiný typ akce - Akce pro děti
Tematická kategorie:Příroda, ekologie - fauna
Více informací na:www.zooliberec.cz/ma-to-smysl/akce/
Anotace:Má to smysl – …chránit, pomáhat, vzdělávat, bavit…i poznávat. Seriál smyslů plných komentovaných prohlídek v Zoo Liberec! Tři soboty, kdy se dozvíte něco navíc o smyslech zvířat. Speciální komentované prohlídky zoo se smyslovým zážitkem. To si nenechte ujít, to tu ještě nebylo. Rezervace nutná.

Podrobný popis:

Zoo Liberec připravila seriál speciálních komentovaných prohlídek. Návštěvníci mají příležitost po tři soboty využít „smyslů plné“ procházky zoologickou zahradou s průvodcem. Jeho komentáře se zaměří na speciality, zvláštnosti a rekordy různých smyslů ve světě zvířat. Kromě běžných – jako je čich, sluch, hmat, zrak, chuť je snahou přiblížit i téma rovnováhy, echolokace a jiných zvířecích specialit.

Začínáme 28. 5. a pokračujeme dalšími sobotami 11. 6. a 25. 6. V tyto dny, vždy v 10.00 a 14.00, bude za vstupem do zoo připraven průvodce vybavený drobnými smyslovými doplňky a pomůckami, na zájemce čekají zvukové hry, čichové, hmatové i zvukové testy nebo různá porovnání smyslů lidí a zvířat.

Doporučený věk pro tuto akci je  nad šest let. Předběžná rezervace termínu je nutná, kapacita skupiny je omezená na maximálně 16 osob. Za smysluplnou i smyslů plnou procházku zoo připlatíte k běžné ceně vstupného 60 Kč za osobu.

Fotogalerie

předchozí další
Pozvánka

Pozvánka

 
 
 
Úvodní strana
Krajský úřad Libereckého kraje
Odbor životního prostředí a zemědělství
U Jezu 642/2a, 461 80 Liberec 2
 
load