Návrat do minulosti - zima na statku

Od pátku 7. února do neděle 9. února 2014 bude v Ekocentru Oldřichov v Hájích připraven víkendový pobytový program pro rodiče s dětmi.

Dnešní doba je plná stresu a spěchu. Dovolte si se zastavit a prožijte spolu s námi několik dní v rytmu života našich pradědů… Zjistíme, jak chutná vlastnoručně upečená křupavá houska spolu s domácím sýrem z čerstvého mléka. Vyzkoušíme si i roli farmáře, postaráme se o naše zvířata a za odměnu si užijeme ten nejkrásnější pohled na svět - z koňského hřbetu. Zimní večery jsou sice dlouhé, ale u televize je rozhodně nestrávíme. Budeme tvořit z vlny, hrát hry našich předků, a aby se nám dobře spalo, vyrobíme si lapače snů. Připojte se tedy k nám a zažijte svůj rodinný víkend trochu jinak…

Cena pobytu 950,- Kč pro dospělé a 800,- Kč pro děti. Zahrnuje ubytování v sedmilůžkových pokojích s lůžkovinami, vlastním sociálním zařízením a ručníky (obsazení všech lůžek není nutné), stravu 3x denně + pitný režim po celý den, materiál a pomůcky a ekologicko-výchovné programy.

Letáček k akci najdete zde.

Přihlášku pak zde.

Kontaktní osobou je Jitka Hybnerová ze Střediska ekologické výchovy Libereckého kraje (STŘEVLIK), tel.: 482 360 011, e-mail:  jitka.hybnerova@strevlik.cz, www.strevlik.cz.